ویژه های خبری


مهدی هاتف معاون آموزش های عمومی مهارتی(سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با اشاره به اینکه شورای دانش آموزی به عنوان یکی از ارکان مدرسه مورد توجه قرار گرفته است،گفت: با توجه به توانمندی نسل جوان و ایجاد محوریت در مدرسه و به منظور مشارکت دانش آموزان در امور مربوط به مسائل آموزشی، پرورشی، انظباطی و ایجاد رابطه دانش آموز با عوامل اجرایی مدرسه شورای دانش آموزی تشکیل می‌شود.
وی زمینه سازی رشد مهارت فردی، اجتماعی و توسعه همیاری در امور آموزشی و پرورشی بین دانش آموز و مدرسه را از اهداف دیگر تشکیل شورای دانش آموزی دانست و بیان داشت: مستندات شورا‌های دانش آموزی جهت ارزیابی به آموزش و پرورش شهرستان ارسال و پس از بررسی، دانش آموزان این ناحیه سه  رتبه برتر منطقه را از آن خود کردند.
مهدی هاتف افزود: مشارکت در برنامه ریزی برای فعالیت های آموزشی و کمک به ارتقای کمی و کیفی امکانات و نیازهای آموزشی از جمله برنامه های شورای دانش آموزی است.
هاتف با اشاره به اینکه مدارس سما لاهیجان سومین سال متوالی، کسب رتبه‌های برتر را از آن خود می‌کنند، افزود: در مقطع ابتدایی مدرسه سبز سما و مقطع متوسطه دوم دخترانه سما و مقطع متوسطه دوم پسرانه سما به ترتیب توانستند رتبه های اول و دوم منطقه را درارزیابی شورا‌های دانش آموزی برتر در سال تحصیلی 1401-1400 کسب کنند.
معاون آموزش های عمومی مهارتی ( سما) دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در پایان کسب این موفقیت را به کلیه دانش آموزان، والدین و معلمان سمایی تبریک گفت.معاونت سما واحد لاهیجان