ویژه های خبری
مراسم تکریم و معارفه معاونت آموزش های عمومی و مهارتی سما لاهیجان و سیاهکل با حضور مسوولین ارشد سازمان سما و روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن آمفی تئاتر سما لاهیجان برگزار شد.
در این جلسه از خدمات دکتر افشار ضیا ظریفی قدردانی و دکتر مهدی هاتف به عنوان معاون جدید آموزش های عمومی و مهارتی سما لاهیجان و سیاهکل معارفه شد.
دکتر مجید عاشوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، مسوولیت ها در نظام جمهوری اسلامی را به عنوان امانت توصیف کرد و اظهار داشت: هدف از جابجایی مسوولیت ها مبنی بر ضعف مدیر قبلی نیست، بلکه پویایی بیشتر مجموعه دانشگاه، می طلبد هر از گاهی اقدام به تعویض مدیران نماییم تا بتوانیم از افکار و ایده های جدید در زمینه پیشرفت بیشتر دانشگاه بهره ببریم.
وی از زحمات ضیاظریفی در طول دوران مسوولیتش قدردانی نمود و به هاتف معاون جدید این مجموعه آموزشی فرهنگی بابت قبول مسوولیت تبریک گفت و خاطرنشان نمود که در دوران مسوولیت وی باید پویایی و نشاط بیشتر در پیشبرد اهداف سازمانی محقق شود.
مهدی هاتف معاون جدید سما لاهیجان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد عاشوری برای معرفی فردی از دل مجموعه سما به عنوان مدیر جدید این مجموعه تشکر کرد و گفت: این اعتماد بار مسوولیت را بر دوش حقیر بسیار سنگین تر کرده است و همینجا قول میدهم که با وجود همکاران بسیار فعال و پرتوانم تا جایی که امکانش باشد برای اعتلای سما گام بردارم.
وی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده رستم قاسمی، جواد نجار تمیزکار، محسن فلاح راد و افشار ضیاظریفی به عنوان معاونین قبلی سما که هر کدامشان در دوران خدمتگزاری گام های استواری برای این مجموعه برداشتند، تصریح کرد: از خداوند منان کمک میخواهم که اینبار نیز هچون گذشته یاری مان کند که از عهده این امانت برآییم و با دستانی پر و کارنامه ای قابل قبول این مسولیت را به عزیز دیگری تحویل دهیم، چرا که اعتقاد ما این است که این مسوولیت ها امانتی هستند در دست ما و ماندنی نیستند، خاضعانه از درگاه باری تعالی میخواهم تا زمانی که این مسوولیت به امانت به دستم سپرده شده است، امین لایقی باشم.
افشار ضیاظریفی معاون قبلی آموزش های عمومی و مهارتی سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این مراسم گزارش عملکردی از مسوولیت سه ساله خود در این مجموعه ارائه نمود و به افتخارات سما لاهیجان و سیاهکل در طول دوران مسوولیتش پرداخت.
دکتر سید شمس شفیعی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان و دکتر مصطفی مبلغی معاون هماهنگی سازمان سما نیز به ایراد سخن پرداختند و راهکارهایی برای اعتلای سما لاهیجان و سیاهکل ارائه دادند.
لازم به ذکر است که این مراسم با حضور کارکنان و اعضای هیات علمی واحد لاهیجان و سیاهکل، پیمان حسن پور مدیرکل امور اداری، مالی، پشتیبانی و خزانه داری سازمان سما، مصطفی مبلغی معاون هماهنگی سازمان سما، سید شمس شفیعی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان، مجید عاشوری رئیس واحد لاهیجان، سهیل شکری معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، حسین محبوب مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و اعضای هیات علمی لاهیجان و سیاهکل برگزار شد.
در انتهای این مراسم حکم مسوولیت هاتف به وی اهدا و از ضیاظریفی نیز با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
دکتر هاتف پیش از این رئیس مجموعه سما سیاهکل که شامل دانشکده و مدرسه سبز دخترانه می باشد، بود.
معاونت سما واحد لاهیجان