ویژه های خبری

مدرسه سبز سما لاهیجان به منظور تشویق دانش آموزان به فرهنگ تولید و کار و همچنین تقویت خودباوری در آنان اقدام به برگزاری نمایشگاه رونق تولید نمود. در این نمایشگاه آثار دستی دانش آموزان در معرض دید همسالان و کارکنان این مدرسه قرار گرفت.

دکتر افشار ضیاظریفی معاون آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز از این نمایشگاه بازدید نمود و در سخنانی ضمن تشویق دانش آموزان به خودباوری ملی و تولید محصولات داخلی، «رونق تولید» را از اقدامات بسیار ارزشمندی دانست که استقلال و خودکفایی را همراه خود دارد و در شرایط کنونی که کشور مورد تهاجم همه جانبه دشمنان قرار گرفته باید به این موضوع بیش از پیش پرداخته شود.

ضیاظریفی دانش آموزان را آینده سازان کشور دانست و خطاب به آنها اظهار داشت برای مقابله با دشمنان همیشه نیاز به جنگ نظامی نیست و علاوه بر جنگ نظامی فکر برتر و ایده خلاقانه نیز می تواند جامعه را از بن بست خارج کند که تولید ملی و قطع وابستگی به خارج از کشور یکی از این ایده ها بوده که می تواند کشور را از رکود و بن بست خارج کند و رفاه را برای جامعه به ارمغان بیاورد.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان درباره اهمیت رونق تولید خاطرنشان نمود: به قدری این مساله دارای اهمیت بوده که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال انتخاب گردید و امیدواریم که این مهم رونق تولید- به فرهنگی جامع تبدیل شده و همه نسبت به آن دغدغه داشته باشند تا کشوری آباد و مستقل داشته باشیم.

ضیاظریفی در جریان این بازدید از کلاس های درس نیز دیدن نمود و از نزدیک در جریان اقدامات مدرسه و کم و کیف تحصیل دانش آموزان قرار گرفت.


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان