ویژه های خبری

دبیرستان دوره اول دخترانه سما واحد لاهیجان در هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مدرسه برتر سازمان سما انتخاب شد و افتخاری دیگر بر افتخارات سما لاهیجان افزود.

در ویژه برنامه این جشنواره نیز از سرکار خانم پیمانه جاماسبی رابط پژوهشی مدرسه تقدیر گردید.

دکتر افشار ضیاظریفی معاون آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به مدیر و دست اندرکاران دبیرستان دوره اول سما لاهیجان، از مدارس سما به عنوان مدارس شاخص نام برد و خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است که با به روزترین امکانات آموزشی در خدمت شهروندان عزیز باشیم و دانش آموزانی موفق تحویل جامعه دهیم.

ضیاظریفی پرداختن به مسائل فرهنگی در کنار مسائل آموزشی را از ویژگی های منحصر به فرد مدارس سما لاهیجان عنوان نمود و اظهار داشت: در مدارس سما بنا داریم که «آموزش» و «پرورش» را به معنای واقعی در دانش آموزان مان نهادینه کنیم تا در آینده بتوانند افرادی موفق برای جامعه و همچنین خادم کشور باشند.

لازم به ذکر است که مجموعه سما لاهیجان برای سومین سال متوالی برگزیده جشنواره فرهیختگان می شود. در سال 96 آموزشکده سما لاهیجان و در سال 97 دبستان دخترانه سبز سما و امسال نیز دبیرستان دوره اول دخترانه سما لاهیجان حایز عناوین برتر در جشنواره فرهیختگان گردیدند.معاونت سما واحد لاهیجان