ویژه های خبری

مدارس سما لاهیجان و سیاهکل با به روزترین امکانات آموزشی، آماده ثبت نام از دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در سما بوده و با داشتن محیط آموزشی استاندارد و همچنین ارائه شیوه های نوین آموزش درخدمت شهروندان فهیم می باشد.

به گزارش روابط عمومی سما لاهیجان و سیاهکل دکتر افشار ضیاظریفی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی(سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یکی از مزیت های مدارس سما را به روز بودن این مدارس عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در این مدارس با به روزترین امکانات آموزشی سعی می کنیم آینده ای درخشان برای دانش آموزان مان رقم بزنیم. وی افزود: مزیت دیگری که مدارس سما نسبت به سایر مدارس دارند این است که ما سعی می کنیم در کنار درس یک مهارت یا حرفه را نیز به دانش آموزان مان بیاموزیم تا در آینده بتوانند با آن مهارت جذب بازار کار شوند.

ضیاظریفی مهم ترین شاخصه و اهداف مدارس سما را «ارائه شیوه های نوین آموزشی»، «مجهز بودن مدارس به امکانات پیشرفته و به روز تحصیلی»، «داشتن کادری مجرب و دلسوز» و «بهره گیری از دبیران و معلمین برجسته» «موفقیت علمی»، «کشف استعدادها»، «سلامت جسمی»، «کارآفرینی و پژوهش» و «آموزش مهارت های زندگی در محیطی آرام» عنوان نمود و خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که با ایجاد محیط تحصیلی و فرهنگی درخور شهروندان عزیز، فرزندان مان را با شیوه های نوین تحصیلی همراه با آموزش یک مهارت، به آینده ای درخشان بشارت دهیم.

لازم به ذکر است که سما لاهیجان و سیاهکل دارای 7 مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی از ابتدایی تا دوره اول و دوم متوسطه دختران و پسران و همچنین یک هنرستان بوده و با نگاهی نو به عرصه آموزش در خدمت شهروندان عزیز می باشد.

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان