ویژه های خبری

معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل به منظور قدردانی از مقام رسولانه معلم و تجلیل از این خادمان بی ادعا، دیدار با معلمان و دانش آموزان مدرسه سبز سما سیاهکل را در دستور کار قرار داد و به همین مناسبت میزبان نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در این مرکز آموزشی فرهنگی بود.

دکتر ذبیح نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در خانه ملت به همراه معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در یک گفت و گوی صمیمانه ضمن بازدید سرزده از کلاس های درس با اهدای هدیه و شاخه گل از معلمین این مدرسه تقدیر به عمل آوردند.

در این دیدار صمیمی که رئیس و کارکنان دانشکده سما سیاهکل نیز حضور داشتند از تمامی معلمین این مدرسه در حضور دانش آموزان تجلیل شد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در جریان این بازدید در سخنان کوتاهی ضمن تبریک روز معلم به همه خادمان امر آموزش و پرورش آرزوی امیدواری نمود که معلمان ما بتوانند در تربیت نسل آینده خوب عمل کنند و آینده سازان موفقی تحویل جامعه دهند.

نیکفر در ادامه به دانش آموزان نیز توصیه نمود که اگر بخواهند آینده سازان موفقی برای جامعه باشند باید خوب درس بخوانند و به وظیفه دانش آموزی شان به درستی عمل نمایند.

دکتر ضیاظریفی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز هدف اصلی از این دیدار را تجلیل از مقام معلم عنوان نمود و خاطرنشان کرد: با آغاز هفته معلم بر خود وظیفه دانستیم در مدارس حضور یافته و ضمن دیدار با معلمین عزیز این روز را به آنان تبریک بگوییم.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه از حضور دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل به رغم مشغله کاری اش در مجموعه سما سیاهکل تقدیر و تشکر نمود.ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان