ویژه های خبری

معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل همزمان با آغاز هفته سلامت و به منظور ایجاد محیطی با نشاط و شاد اقدام به برگزاری ورزش صبحگاهی بین کارکنان، اساتید و دانشجویان این مرکز آموزشی فرهنگی نمود.

دکتر افشار ضیاظریفی معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در این برنامه ورزشی که با شعار «من ارزشمند» برگزار گردید، در سخنانی کوتاهی اظهار داشت: با توجه به حجم بالای کاری کارمندان نیاز به ورزش و تحرک بدنی به شدت احساس می شود تا موفق شویم که محیطی شاد و پرتحرک به بدنه مجموعه تزریق کنیم که هم سبب بالا رفتن راندمان کاری شده و هم باعث می شود که محیطی شاد و پرانرژی را تجربه کنیم. ضیاظریفی در ادامه در مورد «فرسودگی شغلی» و عوارض ناشی از آن نیز سخنانی بیان نمود و تنها راه برون رفت از این معضل و مقابله با آن را نشاط و ورزش عنوان کرد.

وی در ادامه خستگی ناشی از فشارهای موجود در محیط کاری، گوشه گیری، سرخوردگی، تحلیل قوای بدنی در کارکنان، استرس شغلی، فشار روانی، ناکامی، اضطراب، کاهش بهره وری و ... را از آسیب های ناشی از ورزش نکردن عنوان نمود و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سلامتی کارکنان، سلامتی و افزایش کارایی آن مجموعه را به دنبال دارد در صددیم تا هفته ای یک بار ورزش صبحگاهی را در سطحآموزشکده و مدارس اجرا کنیم تا نشاط و انرژی مضاعف را به آموزشکده ها و مدارس هدیه نموده و به دنبال آن شاهد افزایش سرزندگی و امید باشیم.

خاطرنشان می شود که «من ارزشمند» شعار سال هفته سلامت در سال جاری است.


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان