ویژه های خبری

کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل به مناسبت میلاد مسعود ساقی بی دست انقلاب خونین کربلا (روز جانباز) و به منظور تجلیل از مقام رفیع جانبازان، به دیدار پرویز قائمی دانشجوی جانباز آموزشکده سما سیاهکل رفتند. در این دیدار صمیمی که با حضور دکتر افشار ضیا ظریفی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل برگزار شد، پرویز قائمی در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار صمیمانه خاطرنشان نمود که تاکنون هیچ مسوولی برای دیدن ما نیامده بود و از اینکه مسوولین سما برای اولین بار بعد از جانباز شدنم به دیدارم آمدند مایه خوشحالی و مسرت است. وی در ادامه سخنانش از نحوه جانباز شدنش، سختی ها و مشقات جراحات ناشی از جانبازی و همچنین دوران دفاع مقدس مطالبی را بیان نمود. لازم به ذکر است که قائمی در سال 61 در منطقه کردستان به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و هم اکنون با 70 درصد جانبازی به عنوان یکی از افتخارات دوران حماسه و ایثار شناخته می شود.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این دیدار بسیار صمیمی، جانبازان را افتخار بسیار بزرگی برای کشور دانست و افزود: امنیت و آرامشی که امروزه از آن بهره مندیم را مدیون عزیزانی چون شما هستیم که در برهه ای که کشور نیاز به ایثار و از خودگذشتگی داشت مخلصانه جان در طبق اخلاص نهادید تا امروز ما و نسل جدید بتوانیم آرامش داشته و به پیشرفت فکر کنیم.

ضیا ظریفی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد که دیدار با اسوه ها و اسطوره های دوران دفاع مقدس باعث می شود ارزش و اعتبار پیدا کنیم و سبک زندگی حقیقی را به معنای واقعی بیاموزیم. در حقیقت از این دیدارها افتخاری نصیب ما می شود که به یاد داشته باشیم که در سایه مقاومت چه کسانی امروز بر مسند هستیم و با آرامش کامل داریم به کار و زندگی مان می رسیم.
ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان