ویژه های خبری

مدرسه سبز سما لاهیجان در کنار سایر کارهای ارزشمند و برجسته ای که از بدو تاسیس تاکنون انجام داده است در حوزه گسترش کتابخوانی و باروری اندیشه های دانش آموزانش نیز خلاقیت به خرج داده و انس با «یار مهربان» را از پایه به بچه هایش آموزش می دهد. این مدرسه با راه اندازی باشگاه «کتابخورهای شیطان کوه» سعی نموده خوانش کتاب را به روش های مختلف به دانش آموزان بیاموزد تا تجربه ای مفید از کتاب و فرهنگ مطالعه پیدا کنند.

و اینک راهیابی این باشگاه - کتابخورهای شیطان کوه - به مرحله نهایی سومین دوره‌ جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان افتخاری دیگر برای این مجموعه به ارمغان آورده است.

سومین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان که با حضور 15000 باشگاه از 1746 شهر و روستا از تمامی استان های کشور برگزار گردید، پس از داوری در شهرستان و سپس در مراکز استان ها، ۲۱ باشگاه به عنوان نامزد نهایی معرفی شدند که مدرسه سبز سما لاهیجان نیز جزء مدارس منتخب می باشد.

لازم به ذکر است که باشگاه «کتابخورهای شیطان کوه» مدرسه سبز سما لاهیجان به تسهیلگری فاطمه علی پرست و تلاش های معلم این گروه معصومه میرزابابایی موفق به راهیابی به این جشنواره شد.
ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان