ویژه های خبری

دکتر ضیا ظریفی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در جلسه شورای اداری فرمانداری شهرستان لاهیجان شرکت نمود.


در این جلسه که با حضور دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه لاهیجان و سایر مسئولان این شهرستان برگزار شد، سید اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان در سخنانی اظهارداشت: انقلاب در چهل سالگی به مرز پختگی و تکامل خود رسیده است و توانسته همه بحران ها و مشکلات را با موفقیت پشت سربگذارد.

فرماندار جدید لاهیجان گفت: نظام جمهوری اسلامی نظامی مردمی است و وقتی همه مسئولان در کنار مردم باشند و با مردم بودن نیز برای نظام مشروعیت ایجاد می کند و به دنبال این مشروعیت نیز مقبولیت ایجاد خواهد شد.

لازم به ذکر است که دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل و حجت الاسلام صدیقی امام جمعه این شهرستان نیز در این جلسه به بیان مطالبی پرداختند و فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر را تبریک گفتند.
دکتر ضیاظریفی نیز در حاشیه این جلسه در سخنانی با تبریک دهه مبارک فجر، چهل سال ایستادگی و تلاش را مرهون خودباوری و نگاه به توان داخلی نیروهای انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز همچون سایر ادارات و نهاد های انقلابی و همگام با مردم ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب در مراسم های ایام ا... دهه فجر حضور گسترده خواهند داشت.

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان