ویژه های خبری

مدرسه سبز سما لاهیجان با تکیه بر توانمندی های علمی و پژوهشی خود بار دیگر در سطح کشور خبرساز گردید و به عنوان مدرسه برگزیده سما در ششمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور انتخاب شد و افتخاری دیگر برای مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل کسب نمود.

دکتر سیروس بیدریغرییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و سیاهکل با تبریک این موفقیت ارزشمند به همکاران سمایی بویژه معاون سما، مدیر مدرسه، معلمین پرتلاش و کادر زحمتکش این مرکز خاطرنشان کرد: مدارس سما ثابت کرده اند که حرف جدیدی در عرصه آموزش نوین دارند و دانشگاه تمام توانش را برای توسعه مدارس سما مدارس سما به کار خواهد بست زیرا این مدارس واسط میان دانشگاه و جامعه هستند و از نظر واحد، سما جزئی از بدنه تنومند دانشگاه می باشد.

بیدریغ در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: کسب چنین موفقیت هایی ثابت می کند که تمام تلاش همکاران مان در آموزشکده ها و مدارس سما این است که جدیدترین متدهای آموزشی را در مدارس پیاده نموده و پژوهش محوری در دانش آموزان سمایی نهادینه شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و سیاهکل مدرسه سبز دخترانه سما لاهیجان را از مدارس با انگیزه ذکر نمود که از زمان تاسیس تاکنون بسیار موفق ظاهر شده و در زمینه های مختلف در سطح شهرستان، استان و کشور افتخار آفریده است.

وی دانشگاه آزاد و فرزند برومند آن سما را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر نمود و ادامه داد: مدارس سما به دنبال سودرسانی صرف نیست و تمامی درآمد ها و شهریه کسب شده جهت رونق بخشیدن مدارس و دانش آموزان صرف شده و به همین علت است مدارس سما در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی و آموزشی در اولویت اول انتخاب بسیاری از خانواده ها قرار دارد.

وی در پایان بار دیگر ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به کادر آموزشی و اداری مدرسه سبز سما لاهیجان، اظهار امیدواری نمود در تمام عرصه ها پرچم سما را برافراشته شود.

لازم به ذکر است مدرسه سبز دختران سما واحد لاهیجان در سال 94 با حدود 60 دانش آموز در ساختمان استیجاری بنیانگذاری شد و در سال گذشته با حمایت واحد لاهیجان به یکی از بهترین ساختمان های متعلق به واحد منتقل و هم اکنون بیش از 215 از فرزندان این مرز و بوم در حال تحصیل در این مدرسه می باشند.

در آخرین ارزیابی اداره آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان، این مدرسه با کسب 36 عنوان کسب شده در مسابقات قرآنی، علمی، فرهنگی، ورزشیو دانش آموزی به مقام اول شهرستان در مقطع ابتدایی نائل آمد.


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان