ویژه های خبری

دانشجویان، کارکنان و اساتید سما سیاهکل آغاز هفته پژوهش را به صورت مشترک با دانشگاه آزاد مرکز سیاهکل گرامی داشتند و در مراسمی که در این مرکز برگزار شده بود به صورت گسترده شرکت کردند.

در این همایش علمی علاوه بر شرکت دانشجویان، کارکنان و اساتید، مسوولان شهرستان از قبیل دکتر ذبیح نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، مهندس صوفی فرماندار شهرستان سیاهکل و سایر مسوولان ادارات حضور داشتند، دکتر سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان و سیاهکل در سخنانی ضمن تبریک هفته پژوهش، به اهمیت مقوله پژوهش در پیشرفت جوامع پرداخت و در ادامه گزارش کاری از روند کارهای پژوهشی دانشگاه آزاد لاهیجان و سیاهکل ارائه نمود. بیدریغ در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد که مراسم هفته پژوهش امسال با حضور یکی از چهره های ماندگار سیاهکل و با حضور دانشگاه آزاد مرکز و همچنین سما سیاهکل در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد برگزار خواهد شد.

در ادامه این مراسم دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و مهندس صوفی فرماندار سیاهکل نیز به سخنرانی پرداختند.

لازم به ذکر است که سما سیاهکل در این هفته روزهای پرکاری را سپری خواهد کرد و با برگزاری سخنرانی ها، بازدیدهای علمی، کارگاه های متعدد آموزشی و همچنین نمایشگاه های متعدد جهت بالابردن توان علمی دانشجویان گام بر می دارد.


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان