ویژه های خبری

مدارس سما لاهیجان در رقابت با سایر مدارس غیر دولتی این شهرستان در رده برترین ها قرار گرفتند و موفق شدند پیشتازی در عرصه فعالیت های قرآنی، علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... را از آن خود نمایند و افتخاری دیگر برای مجموعه آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل به ارمغان بیاورند.

طبق اعلام آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان که به صورت بخشنامه به تمامی مدارس این شهرستان ابلاغ شد مدارس سما لاهیجان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶رتبه های برتر مدارس غیر دولتی در عناوین ( قرآنی، علمی، فرهنگی و هنری ، ورزشی و.....) را به خود اختصاص دادند و بار دیگر پیشتازی سما در عرصه فعالیت های علمی، فرهنگی و ورزشی را به رخ کشیدند.

لازم به ذکر است که در مقطع ابتدایی مدرسه سبز سما لاهیجان با کسب 36 مقام برتر رتبه اول، در مقطع متوسطه دور اول دبیرستان دور اول پسران سما با کسب 29 مقام برتر و دبیرستان دختران دور اول سما با کسب 25 مقام رتبه های اول و سوم و در مقطع متوسطه دور دوم دبیرستان دور دوم پسران سما لاهیجان با کسب 53 مقام و دبیرستان دور دوم دختران سما لاهیجان سما دختران با کسب چهار مقام عناوین اول و سوم را به خود اختصاص دادند.

دکتر محسن فلاح راد رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان و کادر مدارس سما لاهیجان خاطرنشان کرد: آنچه که در سما برای ما در درجه اول اهمیت دارد و به جد دنبال آن هستیم، بحث ارتقای علمی و فرهنگی دانش آموزان مان بوده و با تمام توان مان در پی آنیم که این کار ارزشمند را بسامان کنیم.

فلاح راد یکی از دلایل متمایز بودن سما را توجه همزمان به تقویت بنیه علمی و فرهنگی دانش آموزان ذکر نمود و اظهار داشت: اگر بخواهیم افراد توانمند و سالم تربیت کنیم و در حد انتظار جامعه ظاهر شویم باید در کنار مباحث علمی و آموزشی به تقویت بعد عقیدتی و فرهنگی دانش آموزان مان نیز بپردازیم زیرا معتقدیم که اگر تعلیم همراه با تعلم باشد می توان بر بسیاری از مشکلات فایق آمد. وی همچنین بار دیگر از تمام همکاران خواست با تمام توان برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی تلاش کنند و سما را آن گونه که شایسته اش هست به جامعه معرفی نمایند تا اعتماد شهروندان عزیز جلب شود.ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان