ویژه های خبری

پرنیان غلامی زانوسی دانش آموز پایه سوم مدرسه سبز سما لاهیجان موفق به کسب رتبه اول استانی مدارس سما در رشته نقاشی با موضوع «قصص قرآنی» شد و توانست افتخار دیگری برای این مدرسه به ارمغان بیاورد.

دکتر محسن فلاح راد معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به خانم پرنیان غلامی و دست اندرکاران مدرسه سبزسما لاهیجان، خاطرنشان نمود با توجه به توانمندی هایی که در سطح دانش آموزان و دانشجویان این مرکز سراغ دارم، امیدوارم همیشه پرچم پرافتخار سما توسط فرزندان مان در سطح استان و کشور به اهتزاز در آید.

وی همچنین وجود چنین دانش آموزانی را باعث افتخار برای سما دانست و از زحمات و تلاش های بی وقفه مدیر و مربیان این مرکز قدردانی نمود.

فلاح راد همچنین از آمادگی سما برای حمایت از تمام دانش آموزان و دانشجویانی که در زمینه های مختلف قرآنی، هنری، علمی، ورزشی و ... حرفی برای گفتن دارند سخن گفت و اظهار داشت: موفقیت دانش آموزان سما در عرصه های استانی و کشوری در رشته های مختلف، مسوولیت ما را در تربیت و شکوفایی بیشتر استعدادهای فرزندان مان سنگین تر می کند و باید با تمام توان مان از آنان حمایت و پشتیبانی نموده تا جامعه از توانایی و خلاقیت این عزیزان بهره مند گردد.


 

  

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان