ویژه های خبری

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیاهکل به منظور آشنایی با تنها مدرسه حامی محیط زیست شهرستان سیاهکل و اطلاع از روند کارهای این مرکز، از مدرسه سبز سما سیاهکل بازدید نمود و در جریان فعالیت های صورت گرفته این مدرسه قرار گرفت.

همزمان با ورود رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیاهکل و هیات همراه،  مدیر مدرسه سبز سما سیاهکل گزارش مفصلی از روند کارهای انجام گرفته، شیوه های نوین آموزش دانش آموزان، استقبال شهروندان سیاهکلی از این مدرسه و ... ارائه نمود.

رئیس آموزش پرورش شهرستان سیاهکل نیز در سخنانی ضمن تشکر از دکتر هاتف رئیس آموزشکده سما سیاهکل و مدیر دست اندرکاران این مدرسه، سما را مجموعه ای فعال و پویا در عرصه آموزش و پیشتاز در امور فرهنگی شهرستان برشمرد و خاطرنشان کرد: با وجود امکاناتی که سما برای این مدرسه فراهم کرده است امیدواریم که روند رو به رشد مدرسه بیشتر از این باشد.

دیانت در ادامه سخنانش «خلاقیت» و «مهارت» را دو عنصر اصلی پیشرفت دانش آموزان دانست و اظهار داشت: خوشبختانه امروز مجموعه سما در کنار تحصیل و آموزش دروس تئوری، «مهارت محوری» را نیز در دستور کار قرار داده که بسیار ارزشمند است و می تواند کمک بزرگی به دانش آموزان نموده و در آینده کاری آنان نیز به کار آید.

دکتر هاتف رئیس آموزشکده سما سیاهکل  نیز در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به رئیس آموزش و پرورش و هیات همراه وی، از بذل توجه مسوولین شهرستان نسبت به سما تقدیر و تشکر نمود و خاطرنشان کرد: یکی از افتخارات سما سیاهکل این است که در انجام کارهای ارزشمند فرهنگی و پژوهشی همیشه حمایت و پشتیبانی مسوولین شهرستان را همراه خود دارد و مسوولین سما قدر این موهبت را به خوبی می دانند.

  لازم به ذکر است در پایان این بازدید دیانت و هیات همراه با حضور در کلاس های درس با دانش آموزان این مدرسه ابتدایی برای دقایقی گفت و گو نموده و همچنین از بخش های مختلف مدرسه بازدید به عمل آوردند.


 

 

 

 

 

 


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان