ویژه های خبری

طی مراسمی رسمی با حضور دکتر منظری توکلی رئیس سازمان سما از دکتر سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان تقدیر شد.

در این مراسم که با اهدای لوح تقدیر توسط عالی ترین مقام سازمان سما به دکتر بیدریغ همراه بود از همراهی، همدلی و تلاش های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در مسیر اعتلا، رشد و پیشرفت سازمان سما تقدیر شده است.

رئیس سازمان سما در این مراسم در سخنانی با اشاره به سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به منویات دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات امنای دانشگاه و همچنین دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، توسعه مدارس در دستور کار اصلی دانشگاه آزاد قرار دارد و در آینده ای نه چندان دور همه واحد های دانشگاهی همکاری گسترده و نزدیکی با سازمان سما در جهت گسترش و توسعه خواهند داشت.

منظری توکلی در ادامه سخنانش به مهم ترین دلایل تقدیر از دکتر بیدریغ نیز اشاره نمود و خاطرنشان کرد: « قرار دادن ساختمان دانشگاه در جهت توسعه مدارس»، «تاسیس دو مدرسه سبز ابتدایی در سیاهکل و هنرستان لاهیجان»، «افزایش رشد دانش آموز مدارس سما لاهیجان»،«کسب مقام های اول و دوم کشوری دفتر پژوهش آموزشکده های لاهیجان و سیاهکل»، «کسب مقام سوم کشوری دفتر فرهنگ اسلامی آموزشسکده سما سیاهکل» و ... از جمله کارهای ارزشمندی است که در زمان مدیریت دکتر بیدریغ در دانشگاه آزاد اسلامی به وقوع پیوسته لذا بر آن شدیم از خدمات ارزنده و از اقدامات بجا و شایسته ایشان تقدیر و تشکر کنیم.

 رئیس سازمان سما در ادامه سخنانش از روسای آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل نیز به خاطر تلاش های مجدانه در جهت پیشرفت سما و پیگیری به موقع کارها قدردانی نمود.

در پایان این مراسم لوح تقدیر دکتر بیدریغ از سوی دکتر منظری توکلی به وی اهدا گردید.


 

 

 

 


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان