ویژه های خبری

دفتر پژوهش آموزشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان در ارزیابی هفته پژوهش 96 موفق شد با کسب رتبه اول مدیر پژوهش و همچنین مسوول برتر باشگاه پژوهشگران کشوری در رقابت با سایر مراکز سما کشور(با درجه متوسط) بر افتخارات این مجموعه آموزشی فرهنگی بیفزاید.

در همین راستا باشگاه پژوهشگران سما سیاهکل نیز توانست در رقابت با سایر مراکز سما کشور (با درجه کوچک) به عنوان مسوول برتر کشوری انتخاب گردد.

مهندس محسن فلاح راد معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به راحله میر بلوکی مدیر پژوهش و مسوول باشگاه پژوهشگران سما لاهیجان و یزدان کریمی پاشاکی مسوول برتر باشگاه پژوهشگران سما سیاهکل ، مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل را یکی از مراکز فعال و پویا در سطح کشور نام برد و خاطرنشان کرد: با تلاش و همت کارکنان و اساتید این مجموعه آموزشی فرهنگی توانسته ایم در زمینه های فرهنگی، پژوهشی، چاپ مقالات علمی در سایت های معتبر و ... حرفی برای گفتن داشته باشیم و پرچم پرافتخار سما لاهیجان و سیاهکل را در سطح کشورز به اهتزاز در آوریم.

فلاح راد در ادامه خاطرنشان نمود: باید با تمام توان سعی کنیم مبنای کارمان انجام کار علمی بر پایه پژوهش و نهادینه نمودن پژوهش محوری در اندیشه دانشجویان مان باشد تا بتوانیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم و امیدواریم با همکاری بیشتر اساتید و صاحبان اندیشه، سما لاهیجان و سیاهکل را در جایگاه شایسته اش قرار دهیم.

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان