ویژه های خبری

دانش آموزان دبیرستان دور دوم پسران سما لاهیجان در مسابقه فرهنگی هنری پرسش مهر و همچنین ارائه مقاله پژوهشی و داستان نویسی موفق شدند مقام اول استان گیلان را کسب کنند و برگی دیگر از موفقیت های شان را در ویترین افتخارات سما ثبت نمایند.

مبین گودرزی و ارشیا نصرتی از دانش آموزان دبیرستان دوره دوم سما لاهیجان توانستند در «طرح پرسش مهر» و همچنین «ارائه مقاله پژوهشی» و «داستان نویسی» رتبه اول استان را به خود اختصاص دهند.

این موفقیت در حالیست که دانش آموزان ساعی این دبیرستان در مسابقات شهرستانی آموزش و پرورش نیز افتخار آفریدند و در رشته های مختلف به رتبه های برتر دست یافتند که به شرح زیر می باشد: در رشته عکاسی مانی قارپور و علی عطابخش رتبه اول، عرفان میربلوکی و سید مجید فاضلی رتبه دوم، دانیال شفیعی، سپهر کاظم پور و امیرعلی وجدانی رتبه سوم را از آن خود نمودند.

رتبه اول داستان نویسی توسط شایان علی میرزایی و مسیح پیوستگان به دست آمدو در تک نوازی دف مانی فرجاد و سهند مشهدی به ترتیب اول و دوم شدند.

پارسا دلداده در نوازندگی پیانو، علی اسلامی در نوازندگی سنتور، رحمت خدمتگزار ثابت قدم در آواز سنتی و امیرحسین فکری در زمینه کارگردانی رتبه اول این مسابقات را از آن خود نمودند.

در وبلاگ نویسی امیر حسین قربان پور و علی هرمزی اول، محسن ابراهیمی و امیرحسین آجلی به ترتیب دوم و سوم شدند. رتبه سوم بازی های رایانه ای نیز به مهرزاد متشبث و مهیار بابایی تعلق گرفت.

در نقاشی با مداد رنگی نیز سینا نیکخوی و امید پاک نعمت به ترتیب دوم و سوم شدند.

رتبه اول تصویرسازی توسط محمد علی خشنود به دست آمد. در رشته طراحی با مداد سینا خوشرو و مهدی علیخانی به ترتیب دوم و سوم شدند.

مقام دوم طراحی با ذغال نیز به شایان شهریزاد قوی تعلق گرفت. بهنام داورپناه رتبه دوم گواش و ژوبین رستم زاده رتبه اول رنگ روغن را به خود اختصاص دادند و رتبه اول کاریکاتور نیز به مهدی بهشاد تعلق گرفت.

مهندس محسن فلاح راد معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل با تبریک این موفقیت به دانش آموزان ساعی و هنرمند دبیرستان دوره دوم پسران سما لاهیجان، ضمن تقدیر از دست اندرکاران این مدرسه خاطرنشان کرد: با اتفاقات شیرینی که در سما می افتد و توان فرزندان مان در رقابت با دانش آموزان و دانشجویان سایر مراکز به رخ کشیده می شود، نشانگر این است که «ما می توانیم » و آمده ایم که بمانیم برای تحول در عرصه آموزش، هنر، فرهنگ و ...

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل از همه دست اندکاران سما خواست فرصت را غنیمت دانسته و با کار و تلاش مضاعف به آینده درخشان فرزندان مان در سما بیندیشیم.

 

:

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان