ویژه های خبری

دانش آموزان دبیرستان دور اول پسران سما لاهیجان در مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش این شهرستان گوی رقابت را از سایر دانش آموزان ربودند و تقریبا در همه رشته های عناوین برتر را به خود اختصاص دادند و بار دیگر پرچم پرافتخار سما را به اهتزاز در آوردند و به مرحله استانی راه یافتند.

کسب رتبه اول در مسابقه سرود و نمایش صحنه ای شهرستان از افتخارات گروه سرود و گروه تئاتر این دبیرستان بوده است.

 در مسابقه نوازندگی نیز بردیا تقی پور (پایه هشتم) رتبه اول نوازندگی گیتار، سروش محمدی زاد (پایه هشتم)رتبه اول نوازندگی پیانو، فرجاد صفری(پایه نهم) رتبه اول نوازندگی ویولن، امیرعلی میری راد (پایه نهم)رتبه اول نوازندگی دف را به خود اختصاص دادند و به مرحله استانی راه یافتند.

همچنین در بخش همنوازی گیتار نیز بردیا تقی پور و بنیامین هندیسه (پایه هشتم) مقام اول را از آن خود نمودند و راهی مرحله استانی شدند.

همچنین محسن موسی زاده (پایه هشتم) مقام اول و یاسین بارانی(پایه هفتم) مقام دوم در رشته تکخوانی در مسابقات سرود شهرستان را به دست آورند.

لازم به ذکر است که رضا عمویی(پایه نهم)  رتبه دوم بازیگری در مسابقات نمایش صحنه ای شهرستان، مصطفی محمدپور(پایه نهم) رتبه اول مسابقات وبلاگ نویسی، پارسا صدر دانش (پایه نهم) رتبه اول مسابقات تصویرسازی، دانیال اقبالی(پایه هشتم) رتبه اول مسابقات عکاسی و امیر حسین دانشور(پایه هفتم) رتبه اول مسابقات خوشنویسی را از آن خود نمودند و عازم مرحله استانی شدند.

معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند، مجموعه سما لاهیجان را مجموعه ای پرتوان و بسیار فعال دانست و خاطرنشان کرد: کسب چنین موفقیت هایی ثابت می کند که تمام تلاش ما و همکاران مان در آموزشکده ها و مدارس سما، این است که دانشجویان و دانش آموزان به روز داشته باشیم و برای بروز خلاقیت های شان بیشتر تلاش کنیم.

فلاح راد به کارگیری بهترین های شهرستان در زمینه های مختلف علمی و هنری را از دیگر نقاط قوت سما دانست و افزود: در به کارگیری معلمین و دبیران سما مبنای مان توان علمی افراد است و نهایت تلاشمان این است که از تبلیغات کاذب جلوگیری نموده و با جذب افراد توانمند اعتماد اولیا را جلب کنیم و سما را در حد و اندازه یک مرکز علمی و فرهنگی موفق و تاثیرگذار نشان دهیم، که این امر تاکنون کاملا ظهور و بروز یافته است.


 

 

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان