ویژه های خبری


 معاون دانشگاه و رئیس مر کز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل گفت: ایجاد بستر های علمی و آموزش همگانی جهت پاسخگویی به عطش بازار کار جزو انتظارات مردم از اعضای شوراست که با همکاری شهرداری و نظارت بر کار این نهاد فرهنگی امکانپذیر خواهد شد.

 نجار تمیزکار در حاشیه تودیع و معارفه شهردار لاهیجان که در سالن آمفی تئاتر سما لاهیجان برگزار شد در گفت و گو با خبرگزاری فارس همچنین سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و مبلمان شهری جدید مناسب با شهرداری‌های روز دنیا را جزو خواسته‌های مردم لاهیجان از اعضای شورا دانست و افزود: انتخاب شهرداران طبق قانون وظیف منتخبان مردم است.

 به گزارش روابط عمومی سما  لاهیجان، وی با بیان اینکه با توجه به عملکرد سال گذشته شورای اسلامی دور چهارم شهر لاهیجان تصمیم بر تغییراتی در مدیریت این شهر گرفته شد، افزود: پس از استعفای رضا کحالی شهردار سابق لاهیجان از بین کاندیداها سعید آگشته با توجه به تخصص، سابقه، تعهد، روابط عمومی بالا و تعامل با مردم و منتخبان مردم برای شهردار شدن انتخاب شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان ادامه داد: مردم این شهر به لحاظ سابقه فرهنگی انتظار بیشتری نسبت به شهر خود دارند و این امر به دلیل همراهی مداوم مردم با شوراست.

وی انتظار مردم لاهیجان را در بخش سرمایه‌گذاری و گردشگری و مبلمان شهری جدید مناسب با شهرداری‌های روز دنیا عنوان کرد و گفت: با تغییر مدیریت در تلاش هستیم به انتظارات مردم پاسخ دهیم.

نجارتمیزکار، لاهیجان را شهری مذهبی خواند و تصریح کرد: لاهیجان دارای 650 شهید والامقام، بیش از یک‌هزار و 600 آزاده و جانباز است و ما با در نظر گرفتن معنویات این شهر که معرف شهر اسلامی است می‌خواهیم شهری نمونه را در کشور رقم بزنیم.

وی با قدردانی از تلاش‌های رضای کحالی شهردار سابق لاهیجان خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم شهر لاهیجان قصد داشتیم اخلاق‌مدارانه از تلاش‌های کحالی قدردانی کنیم.


 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان