ویژه های خبری

دانش آموزان دبیرستان دوره دوم پسران سما لاهیجان با ارائه تئاتر «بشنو از دل» توانستند در صدر این مسابقات قرار گیرند و با ارائه رتبه برتر در این جشنواره هنری خبرساز شوند.

لازم به ذکر است که جشنواره تئاتر شهرستانی هر ساله از سوی آموزش و پرورش برگز ار می گردد و نفرات برتر به جشنواره استانی و کشوری راه پیدا می کنند که گروه تئاتر دبیرستان دوره دوم پسران سما لاهیجان در این دوره موفق شد با اجرای تئاتر «بشنو از دل» رتبه اول این جشنواره را از آن خود نماید.

مهندس محسن فلاح راد معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت به دانش آموزان گروه تئاتر و همچنین مدیر ساعی و پرتلاش این دبیرستان، سما را مجموعه ای دانست که در شهرستان لاهیجان بسان خورشیدی می درخشد و با افتخار آفرینی در بخش های مختلف آموزشی،  پژوهشی، فرهنگی و ورزشی در خدمت شهروندان می باشد.

فلاح راد خاطرنشان کرد: مدارس سما لاهیجان با برخورداری از مدیران قوی، کادر مجرب و دبیران بسیار خوشنام و کارآزموده توانسته اند مورد اقبال شهروندان فهیم لاهیجان قرار گیرند و این برای ما افتخار بزرگی است و تلاش می کنیم با بالا بردن کیفیت مدارس از قبیل به روز بودن آموزش و کارهای ارزنده فرهنگی و پژوهشی اعتماد مردم را به مدارس سما بیشتر نموده و در خدمت جامعه آموزشی کشور باشیم.

 

 


 


 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان