ویژه های خبری

آموزشکده فنی و حرفه ای سما سیاهکل در دهه فجر امسال با برگزاری مسابقات متعدد ورزشی و فرهنگی به استقبال سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب رفت و روزهای پرکاری را سپری نمود.

مسابقات دارت ویژه دانشجویان و کارکنان، مسابقات تنیس روی میز ویژه دانشجویان، مسابقات چهارجانبه فوتسال ویژه کارکنان اموزشکده ها و مدارس سما سیاهکل و لاهیجان ، مسابقه روپایی ویژه دانشجویان و کارکنان از جمله برنامه های ورزشی این مرکز آموزشی فرهنگی بود که از نفرات برتر این دوره از بازیهای ورزشی با اهدای جوایزی قدردانی شد.

علاوه بر برنامه های ورزشی در این دهه مبارک، این آموزشکده از کارهای فرهنگی نیز غافل نشد و در قالب برگزاری نمایشگاه عکس انقلاب به تشریح دستاوردهای نهضت خمینی کبیر پرداخت و نسل اول انقلاب و پیشقراولان نهضت اسلامی مردم ایران را در قالب این نمایشگاه به دانشجویان معرفی نمود.

مسابقه عکاسی ویژه دانشجویان نیز از برنامه های دیگر این مرکز آموزشی فرهنگی بود که با استقبال مواجه شد و دانشجویان از سوژه های مورد نظر خود عکاسی نمودند که علاوه بر تقدیر از نفرات برتر قرار شد که عکس های آنان در قالب نمایشگاهی در معرض دید سایرین قرار گیرد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان