ویژه های خبری


دفتر پژوهش آموزشکده فنی و حرفه ای سما سیاهکل به منظور بالا بردن توان دانشجویان این مرکز در عملی کردن آموخته های شان و همچنین به منظور ایجاد رقابت علمی بین دانشجویان و اساتید، اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقه ساخت بتن در این مرکز آموزشی فرهنگی نمود.

مهندس امین شاقلانی مدیر فنی و اجرایی این رقابت علمی با برشمردن اهداف این دوره از مسابقات اظهار داشت: اهدافی که از برگزاری این مسابقات بر آن تاکید داشتیم عبارت بودند از : «ساخت بتن سازه ای مقاوم با مصالح سنگی سیاهکل(بتن سازی بومی)»، «مقایسه ساخت بتن به صورت رقابتی بین اساتید و دانشجویان این مرکز» و «مقایسه و شناسایی بتن های با طرح اختلاط مناسب طبق آیین نامه و بتن هایی که به صورت سنتی ساخته می شود»، که توانستیم آن را اجرایی نماییم.

گفتنی است در این دوره از مسابقات 16 تیم از دانشجویان و اساتید با یکدیگر به رقابت پرداختند و نتایج آن در مراسم اختتامیه که قرار است در روز بیست و هشتم آذرماه برگزار گردد، اعلام می شود و از نفرات برگزیده با حضور مسوولین شهرستان سیاهکل تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکر است که مهندس شیرینکام رئیس سازمان مهندسی سیاهکل و عضو شورای شهر این شهرستان با حضور در آموزشکده سما به بازدید از این رقابت علمی پرداخت و از کم و کیف مسابقات مطلع شد.


 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان