ویژه های خبری

<!-- [if gte mso 9]>

دبیرستان دخترانه دوره اول سما لاهیجان به منظور آشنایی اولیا با ارزش کار و اهمیت آموزش رباتیک و نقش آن در آینده تحصیلی فرزندانشان اقدام به برگزاری جلسه رباتیک با حضور اولیا نمود.

در این جلسه علمی مهندس اعتمادی نیا پیرامون مساله رباتیک و اهمیت آموزش آن به فرزندان اظهار داشت در دنیای امروز ربات جزئی از زندگی مردم شده است و برای رفاه بیشتر، اکثر مردم از آن استفاده می کنند؛ چرا که استفاده از ربات در حال تبدیل شدن به فرهنگ است و نقش مهمی در زندگی مردم ایفا می کند. پس باید تلاش کنیم با پیشرفت های روز هماهنگ بوده و در استفاده از تکنولوژی و علوم روز پیشتاز باشیم. اعتمادی نیا با آوردن شاهد مثال هایی در مورد اهمیت استفاده از تکنولوژی و زندگی مدرن، هواپیما، خودرو و ... را جزئی از ربات ها دانست و به تحول شگرفی که در حمل و نقل و ارتباطات بین المللی پدید آمده است، اشاره کرد. وی همچنین پیشرفت های بشر امروزی در سایر مسائل از جمله پزشکی، کشاورزی، حمل و نقل و ... در راستای به خدمت گرفتن تکنولوژی در زندگی دانست و خاطرنشان نمود با استفاده درست و به موقع از این صنعت می توانیم رفاه و آسایش را برای خود و فرزندان مان به ارمغان بیاوریم.

لازم به ذکر در پایان این جلسه علمی به سوالات متعدد و مختلف اولیا نیز پیرامون ربات و اهمیت رباتیک پاسخ های درخوری داده شد.

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان